Doplňky Alessi a kuchyně Scavolini nově v Decolandu!

Decoland vchází do jara 2010 velkolepě. Showroom ve Vinohradské ulici o celkové rozloze 1650 m² se změnil na expozici třinácti ucelených řešení loftových bytů. Decoland při této příležitosti zcela nově představuje kuchyně Scavolini a doplňky Alessi, které spolu s obývacími pokoji a jídelnami vytvářejí jeden harmonický celek - PROSTOR BEZ HRANIC.

Crystal, Flux, Scenery, Glam, Flirt... To je jen malá ochutnávka názvů kuchyní Scavolini. Kuchyně Scavolini nyní čítají celkem 32 řad pro různé typy vkusu, barevných a materiálových preferencí – od technologicky a vizuálně propracovaných, které vznikají ve spolupráci s hi-endovými designovými studii, jako je například Giugiaro Design a jejich kuchyně Flux, která tvary skříněk a úchytek evokuje kapotu auta. Ovšem i klasika má v podání Scavolini neodmyslitelný elegantní styl – a to jednoduché linie, funkčnost a logiku uspořádání, vysokou úroveň ergonomie a dokonalé řemeslné zpracování. Scavolini myslí ale také na menší prostory, a proto je v nabídce i plnohodnotná kuchyně na ploše o necelých 2 m². Základem je revoluční kruhový varný prostor „cook station“, který v sobě skrývá vylisovaný dřez pracovní desce, nástěnnou vodovodní baterii, sklokeramickou varnou desku, digestoř, spodní skříňky se zásuvkami a praktické pomocníky v podobě desek na krájení či odkladače na nože. Jako jeden z mála výrobců kuchyní myslí Scavolini i na tělesně postižené. Veškeré modely Scavolini je totiž možné dodat v bezbariérové úpravě se speciálně sníženými skříňkami.

V minimalisticky pojatých kuchyních Scavolini se skvěle vyjímají kuchyňské a interiérové doplňky Alessi, další žhavá novinka v sortimentu Decolandu. Původně drobná rodinná manufaktura specializující se na slévání mosazi, niklu a stříbra, byla založená Giovanni Alessim a v průběhu několika desetiletí se vyvinula v jednu ze stěžejních vlajkových lodí italského designu. Pro Alessi je typická spolupráce s uznávanými osobnostmi designu a architektury, jako je například Phillipe Starck, Jan Kaplický, Zaha Hadid, Norman Foster či Ron Arad. Alessi nabízí doplňky ve třech řadách – Alessi, Officina Alessi a A di Alessi. Řada Alessi reprezentuje filosofii značky prostřednictvím designových produktů pro každý den, Officina Alessi je zaměřená na exkluzivnější limitované série, v rámci Alessi se jedná o „super značku“ – jinými slovy, produkty řady Officina Alessi již aspirují na zařazení do muzejních expozic. Nejmladistvější řada A di Alessi je synonymem pro tzv. demokratické, dostupné doplňky a pro objevování nových designérských talentů, jako je například Emma.

Silvestris a její kovová mísa ve tvaru mořských korálů. Pod všemi řadami Alessi doplňků jsou přitom podepsáni ti nejznámější světoví designéři. Doplňky Alessi jsou proto nadčasové a kromě výpomoci v kuchyni mohou být i unikátním sběratelským kouskem.

Klíčová slova k této stránce:

doplňky, Alessi, kuchyně, Scavolini, Decoland

Časté překlepy:

Skavolini, Scavollini, Alesi, Allesi, show room, Oficina

Aktuality

Druhý vítěz soutěže o polštářek BoConcept

Vítězkou soutěže o bavlněný polštářek značky BoConcept (rozměr 40 x 40 cm) v hodnotě 1.160 Kč se stala Jana Sedláková z Prahy. Svou výhru si převezme v prodejně Decolandu na Vinohradech.

Nepropásněte slevu 50% na kožené sedací soupravy Intacto a Sofitalia

V showroomech Decolandu na Vinohradech a v Průhonicích máte nyní jedinečnou možnost zakoupit kožené sedací soupravy italských značek Incanto s Sofitalia se slevou 50%. Jedná se o poslední kusy z ukončených modelových řad. Přijďte si pro svoji vysněnou sedací soupravu a pomozte nám uvolnit před prázdninami místo pro novu kolekci!!!

Slevové dny marianne v showroomech Decoland 9. - 11. září

Naše pražské, brněnské i ostravské showroomy se účastní od 9. do 11. září DNY MARIANNE. Připravena je pro vás speciální nabídka! Veškeré informace o slevách, které můžete s kupony z časopisů Marianne a Marianne bydlení využít, najdete v sekci akční nabídka Decoland

Součást loftové expozice v Decolandu v průhonicích jsou kuchyně scavolini

V showroomu Decolandu v Průhonicích je součástí expozice vzorový loftový byt doplněný o zbrusu novou kuchyni Scavolini. Vzorový loft kromě kuchyně zahrnuje také plně vybavený obývací pokoj a jídelnu. Kuchyně proslulé italské značky Scavolini  si můžete nyní koupit v obou našich pražských showroomech Decolandu, kde na Vás aktuálně čekají nové katalogy - zdarma - a samozřejmě nové expozice představující ty nejžhavější novinky v nábytku a doplňcích. Přijďte se podívat!

Polštářková soutěž má prvního vítěze

"Hippie" polštářek značky BoConcept vyhrála v naší polštářkové soutěži paní Daniela Dostálová z Letohradu. Výherkyni gratulujeme a odesíláme oficiální potvrzení o výhře emailem!

[ Archiv aktualit ]

Kuchyně a doplňky do kuchyní od Scavolini a Alessi Moderní kuchyňské linky
Copyright © 2010-12 Decoland s.r.o.
Kancelářský nábytek Praha, Brno, Ostrava | Moderní kuchyně, doplňky | Kuchyně Scavolini